top of page

Kontakt - Agata Bastrzyk Adwokat Pruszków Kancelaria Adwokacka

Serdecznie zapraszam do Kancelarii Adwokackiej Adwokat Agaty Bastrzyk, która zlokalizowana jest pod adresem: Tadeusza Kościuszki 28/lok. 23/11, 05-800 Pruszków.
Jestem do Państwa dyspozycji, gotowa służyć profesjonalną pomocą prawną.

Godziny pracy:
Moja Kancelaria jest otwarta dla klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 18:00.
Rozumiem, że moi klienci mogą mieć różnorodne potrzeby, dlatego oferuję również możliwość umówienia spotkań w godzinach poza pracy. W trosce o wygodę i satysfakcję moich klientów, proszę o wcześniejsze umówienie wizyty. Daje to pewność, że każdy klient otrzyma maksymalną uwagę oraz dostosowaną do indywidualnych potrzeb obsługę.

Kontakt:
W celu umówienia spotkania proszę o kontakt telefoniczny lub skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na mojej stronie internetowej. Wszelkie zapytania i kwestie prawne będą traktowane z najwyższą starannością i profesjonalizmem, którymi kieruję się w mojej Kancelarii.

Zachęcam do bezpośredniego kontaktu, abyśmy mogli wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania dla Państwa sytuacji prawnej. Jako Adwokat Agata Bastrzyk, działająca samodzielnie w mojej Kancelarii Adwokackiej w Pruszkowie, jestem do Państwa dyspozycji, gotowa zapewnić kompleksowe wsparcie prawne.

Agata Bastrzyk Adwokat Pruszków Kancelaria Adwokacka Prawnik Porady prawne Rozwody Odszkodowania

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Bastrzyk

Adres Kancelarii:

ul. Tadeusza Kościuszki 28/lok. 23/11,

05-800 Pruszków
 

Email

adwokat.bastrzyk@gmail.com 

Telefon

661 520 520

Formularz Kontaktowy

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page